راه اندازی مجدد کتابخانه دیجیتال کارآفرینی، دسترسی به بیش از ۱۰۰۰ منبع الکترونیک انگلیسی

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۱ کد : ۱۵۴۸۴ اخبار
تعداد بازدید:۴۶۲
به اطلاع تمامی دانشجویان و پژوهشگران گرامی می رساند تا کنون بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب انگلیسی در حوزه کسب و کار، مدیریت، بازاریابی، برندینگ و سایر موضوعات مرتبط با حوزه تخصصی کارآفرینی در سامانه کتابخانه دانشگاه بارگذاری . . .

به اطلاع تمامی دانشجویان و پژوهشگران گرامی می رساند تا کنون بیش از 1000 عنوان کتاب انگلیسی در حوزه کسب و کار، مدیریت، بازاریابی، برندینگ و سایر موضوعات مرتبط با حوزه تخصصی کارآفرینی در سامانه کتابخانه دانشگاه بارگذاری شده است. برای مشاهده فایل کتاب های الکترونیک ابتدا با نام کاربری و رمز عبور احراز هویت دانشگاه تهران در سامانه کتابخانه (آذرسا) وارد شده سپس منبع مورد نظر جستجو می شود. 
شایان ذکر است کتابخانه کارآفرینی در سال 1386 اولین سامانه کتابخانه دیجیتال را در دانشگاه تهران راه اندازی کرد. و در آن قریب به 5000 کتاب الکترونیک انگلیسی بارگذاری و در اختیار پژوهشگران و دانشجویان گرامی قرار داد. در حال حاضر با ورود سامانه جدید کتابخانه ای به کتابخانه های دانشگاه تهران، امکان و جستجوی یکپارچه و دسترسی به منابع علمی و غنی فراهم شده است. فاز بعدی این کتابخانه بارگذاری فایل کتاب های انگلیسی، پایان نامه ها، منابع دیداری شنیداری، نشریات انگلیسی و سایر منابع دیجیتال موجود در کتابخانه تخصصی کارآفرینی است. شایان ذکر است سطوح دسترسی و قوانین مربوط به بارگذاری فایل بر اساس قوانین و مقررات دانشگاه تهران است.
در صورت عدم وجود منبع مورد نظر در کتابخانه، دانشجویان گرامی می توانند از خدمات تحویل مدرک کتابخانه اقدام نمایند.

 

 


 


( ۱۰ )